top of page
Tło kolor.png

Meditation

and energy

Scientists about Meditation

Today researches in neurology discover what meditators have known for thousands years.

 

During the meditation practice the brain physically changes.

After several weeks of daily meditation it has been observed for example: new connections in brain which may indicate change of habits and limiting beliefs, better communication between right and left hemisphere and the brain fear center becoming smaller!

What else you can gain from regular meditation?

 1. Stress level decreases 

 2. You make less mistakes

 3. The sleep quality is better

 4. You can even sleep less

 5. You have more energy

 6. You are motivated and see your goals

 7. Relationships are better

 8. Sex life is better

 9. Your immune system gets stronger

 10. Life flows – more opportunities come to you

 11. You are more joyful

 12. You feel inner power

 13. You are more productive

 14. And more!

Join the meditation group on fb

where I teach in Polish how to effectively and easily meditate :)

Meditation

meaning...minimum effort, maximum effect

It does not matter whether your children scream in the other room, or there is a loud traffic outside your hose - you can still meditate effectively.

Do not try to be like a monk who spends the whole day meditating, sitting still, going deeper into self. Monk can reach the state of complete focus and peace easily, becasue that is their daily job. You have other resonsibilities - so you need to get into the meditatuion state differently.

Your brain/mind thinks - that is it's role which cannot be changed. Imagine you decide your heart to stop beating - did it work? No. The same is with your brain, don't try to stop thinking. Let every organ in your body do their what they were designed for :)

​​

Meditation is being present and aware. Nothing more. 

Meditation is a skill which anyone can learn (it's like walking, reading or writing).

During our meditation practice we focus on things that will allow you achieve maximum effects with minimum effort. We use affirmations, mantras, viasualisations, getting deeper into high vibrations, making your heart coherent and activating the law of attarctions.

Even 15min each day is enough to feel the difference in your life quality!

Meditation and Relaxation

Często słyszę od ludzi, że nie medytują, bo relaksują się w inny sposób na przykład gotując, pijąc wino, biegając, ćwicząc itp.

Ale medytacja to nie relaksacja! - Relaksacja to znalezienie relaksu teraz. - Medytacja to usunięcie stresu z przeszłości.

Stres, kumuluje się w ciele przez całe Twoje życie, przestajesz go zauważać, bo się do niego przyzwyczajasz. Kumulowanie stresu to jak nakładanie na siebie kolejnego płaszcza - i tak chodzimy codziennie przygnieceni dziesiątkami płaszczy i kurtek zimowych. Nosimy ten ciężar i sobie jakoś radzimy. Ale pomyśl jak mógłbyś się poczuć, gdyś te płaszcze z siebie zrzucił...

Podam kolejny przykład:

Relaksacja (gotowanie, bieganie, itp.) to jak umycie stóp przed pójściem spać. :)

A odpowiednio wykonana medytacja to jak prysznic dla Twojego ciała... 

Aby zachować odpowiedni poziom higieny, trzeba brać taki mentalny prysznic codziennie, tak jak codziennie myjesz swoje ciało pod prysznicem. :)

The best version of you

Wielu ludzi subcesu, na przykład w świecie biznsu, codziennie medytuje.

Nie dlatego, że maja za dużo czasu i nie wiedzą co z nim zrobić :) Ale dlatego, że zauważyli, że dzięki medytacji ich życie staje się lepsze. są bardziej wydajni, mają więcej czasu wolnego, bo ich produktywność wzrasta, przyciągają dobre okazje i dobrych ludzi i dosłownie projektują swoje życie.

Dzięki medytacji, czyli Twojemu skupieniu na TU i TERAZ, pobudzasz swoją intuicję. Do głosu dochodzi serce. Ponieważ znajdują się w nim komórki nerwowe (tak jak w Twojej głowie!), może ono porozumiewać się z Twoim mózgiem.

Twoje serce analizuje, czuje i rozumie, a wsłuchując się w nie wiesz jakie życie będzie dla Ciebie idealne.

W serii medytacyjnej dotyczącej Projektowania Życia przechodzimy przez 12 obszarów Twojego życia i projektujesz je zgodnie ze swoimi potrzebami i intuicją - widzisz to, co dla Ciebie dobre. Dzięki prawu przyciągania sprawiasz, że cała Twoja projekcja może stać się rzeczywistością!

#More Love...

#All We Need Is Love

Miłość romantyczna, rodzica do dziecka, miłość kochanków... wszędzie jej pełno - w mediach, książkach, reklamach. Ta "miłość" jest też pełna szalejących emocji, smutku, roczarowań, czasem nienawiści... a skoro tak, to nie może być prawdziwą miłością, która podobno jest cierpliwa, łaskawa, bez zazdrości.... zastanawiałeś się kiedyś nad tym?

Miłość to nie związek z kimś, Miłość to TY! Ty jesteś źródłem Miłości. :)

Przeciwieństwem Miłości nie jest nienawiść, ale Strach. A Strach jest wynikiem braku wiedzy (o sobie, a tym samym o świecie).

Aby pozbyć się strachu - pracujesz nad wejrzeniem w siebie, poznaniem siebie. I tak wzrasta poziom Twojej miłości... bezwarunkowej.

A kiedy kochasz siebie BEZWARUNKOWO, widzisz siebie w oczach drugiej osoby. Rozumiesz, że jesteś połączony ze wszystkimi, że istniejesz, bo inni istnieją. To jest prawdziwa Miłość.

Kiedy kochasz siebie bezwarunkowo, otwiera się Twoje serce, akceptujesz każde istnienie i szanujesz jego odmienność, ale też rozumiesz, że pomimo unikalnych cech każdego człowieka, jesteście jednością. Zalewa Cię fala błogości i spokoju. Stajesz się świadomy, Masz wiedzę. Strach (który wynika jedynie z braku wiedzy) odchodzi. Znasz i czujesz odpowiedzi, bo one są zawsze w Tobie, czujesz się częścią zbiorowej świadomości.

Twoje serce wie, co jest prawdą, a Twoje czyny przynoszą dobre rezultaty.

Im bardziej znasz i rozumiesz siebie, tym więcej miłości i mniej strachu,

MIŁOŚĆ TO WIEDZA, TWOJA OBECNOŚĆ, ŚWIADOMOŚĆ.

Dzięki medytacji podnosisz swój poziom wibracji, bezwarunkowej miłości. Czy to nie jest piękne?!

bottom of page